Liga prvaka mladih

Juniori Dinama završili nastup u Ligi prvaka mladih

29.11.2023 u 16:25

Juniori Dinama odigrali su u srijedu u uzvratnom susretu Lige prvaka mladih na Maksimiru 0:0 s Baselom što znači da završavaju svoj nastup u ovom natjecanju

Prvi susret u Švicarskoj dobila je momčad Basela 2:0 i zahvaljujući toj pobjedi Švicarci idu u šesnaestinu finala Lige prvaka mladih.

Prijetili su juniori Dinama u više navrata golu Basela, ali lopta nije ulazila u gol. Iako su inicijativu imali i u drugom poluvremenu, situacija im je dodatno otežana nakon što je Zlatan Koščević u 72. minuti zaradio drugi žuti karton zbog čega je isključen, a Dinamo je do kraja utakmice igrao s igračem manje.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

• +14
Dinamo - FC Basel, UEFA Liga prvaka mladih, 29.11.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Luka stanzl/PIXSELL