OTVORIO DUŠU

Jakov Fak nije izdržao; poslije ovih riječi neki ljudi u Hrvatskoj će se zacrvenjeti od srama

19.02.2018 u 08:16

Bivši hrvatski biatlonac Jakov Fak, koji nastupa za Sloveniju, uz jedan promašaj završio je na desetom mjestu sa 36.1 sekundom zaostatka za pobjednikom u utrci s masovnim startom na 15 kilometara, ali se kući vraća i sa srebrnom medaljom koju je osvojio na 20 kilometara

U razgovoru za HRT bivši hrvatski olimpijac, koji je za našu državu, prije nego što je prešao pod slovensku zastavu, osvojio broncu na Igrama u Vancouveru 2010. rekao je da se poslije zadnje utrke u Pjongčangu osjeća umorno, ali i odlično zbog ranije osvojene medalje.

Uspješni olimpijac osvrnuo se još jednom na prelazak u redove slovenske reprezentacije prije osam godina.