Hajduk i Istra su podijelili bodove. Hajduk je solidno krenuo u utakmicu i poveo pogotkom Kalinića u 30. minuti. U nastavku Istra je šokirala Bijele, golom Belje u 54. minuti. Odmah sljedeći napad je Biuk zabio pogodak za novo vodstvo ali nakon provjere VAR-a pogodak je poništen i rezultat je ostao 1:1

ISTRA 1961: Lučić - Caseres, Perković, Galilea, Marin, Mahmoud - Da Silva, Bande, Beljo - Lisica, Mišković

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Katić, Ferro, Melnjak - Sahiti, Fossati, Vuković - Livaja, N. Kalinić, Biuk

• +11
HT Prva liga: Istra 1961 - Hajduk, 6.3.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Srecko Niketic/PIXSELL
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati u Puli

• 82’

Dobra prilika za Hajduk! Livaja je prekrasnom loptom našao Mlakara, koji je dobro pucao, ali Lučić je dobro reagirao i bit će korner za Hajduk

• 75’

Bande se sjurio u šesnaesterac i pokušao je naći nekog od suigrača u petercu, ali Katić je blokirao ubačaj i bit će korner za Istru