Inter je prvo poveo preko Dimarca u 33. minuti, ali Atletico je ekspresno izjednačio dvije minute kasnije golom Griezmanna i u 87. minuti je Depay zabio za produžetak. U produžecima nije bilo pogodaka i nakon jedanaesteraca domaćin je osigurao nastup u četvrtfinalu Lige prvaka. U drugoj utakmici večeras, Borussia Dortmund je pobijedila PSV (2:0)

ATLETICO MADRID: Oblak - Molina, Savić Witsel, Hermoso, Lino - Koke, De Paul, Llorente - Morata, Griezmann

INTER: Sommer - Pavard, De Vrij, Bastoni - Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mhitarjan, Dimarco - Thuram, Lautaro

Borussia Dortmund - PSV 2:0 (1:1) (Sancho, 3', Reus, 95')

BORUSSIA DORTMUND: Kobel - Süle, Can, Hummels, Maatsen - Sabitzer, Özcan- Malen, Brandt, Sancho - Füllkrug

PSV: Benitez - Teze, Schouten, Boscagli, Dest - Veerman, Til, M.Junior - Bakayoko, De Jong, Tillman

1/8 finala Lige prvaka, Borussia Dortmund - PSV (13.3.2024.) Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf
  • +4
1/8 finala Lige prvaka, Atletico Madrid - Inter (13.3.2024.) Izvor: EPA / Autor: JUANJO MARTIN