Novi poraz Hrvatskih rukometaša na Europskom prvenstvu! Dobro smo krenuli u utakmicu i na kraju prvog poluvremena smo imali vodstvo 18:16, ali u nastavku smo se raspali i Island je došao do neočekivano visoke pobjede (35:30)

HRVATSKA: Mandić - Jelinić, Šoštarić, Načinović, Srna, Karačić, Klarica, Kuzmanović, Mihić, Glavaš, Kušan, Šipić, Lučin, Mamić, Duvnjak, Cindrić, Maraš

ISLAND: Halgrimsson - Elisson, Gudjonsson, Vidarsson, Palmarsson, G. Kristansson, Magnusson, Gustafsson, Valencia, Rikardsson, Arnasson, Gislasson, Jonsson, Thartarsson, Smarasson, G. Kristjansson

• +26
Rukomet: Hrvatska - Island Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 60’

Kraj utakmice, Hrvatska je izgubila 35:30

• 57’

Igra se gol za gol, Island čuva veliku prednost i na pragu su pobjede

• 56’

Karačić je zabio za minus 5

• 54’

Island je ušao u seriju i imaju velikih plus 6!

• 52’

Nije dobro, Island opet bez većih problema dolazi do gola za 29:25

• 50’

Perkovac je zvao time out

• 50’

Novi lagani gol Islanda za plus 3!

• 49’

Dva brza gola Islanda i opet bježe na plus 2! Hrvatska za sada ne izgleda dobro

• 47’

Igra se gol za gol! Rezultat je 25:25

• 46’

Island je nakon lagane kontre zabio za vodstvo, ali Hrvatska odgovara preko Jelinića za 24:24!