UZBUDLJIVO U SIGETU

Hrvatski ragbijaši napravili pravo malo sportsko čudo u drugom poluvremenu

16.03.2024 u 23:15

Hrvatska muška ragbijaška reprezentacija u svom je četvrtom nastupu u ovosezonskom 'Rugby Europe Trophyju' na stadionu 'Stjepan Spajić' u Sigetu svladala Litvu sa 37:22 (13:12).

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Hrvatska je u nastavku krenula uraganski, postigla 24 poena zaredom i osigurala vrijednu pobjedu.

Ovom pobjedom Hrvatska je stigla na drugo mjesto ljestvice sa 11 bodova iz četiri nastupa, bod više uz utakmicu manje ima vodeća Švicarska, dok iza Hrvatske slijede Češka s devet bodova iz četiri dvoboja, Švedska s osam bodova iz tri susreta, Litva s četiri boda iz četiri dvoboja te Ukrajina koja je bez bodova nakon dva nastupa.

Posljednji nastup Hrvatska će imati za tjedan dana kada će gostovati kod Švicarske u Yverdonu.