Hrvatske rukometašice su odlične krenule u prvo poluvrijeme i većinu vremena su držale prednost od par golova, ali Crna Gora je vratila zaostatak i na odmor se otišlo s rezultatom do 13:13. Naše kraljice šoka su u nastavku ubacili u brzinu više i pobjegli su na plus 4 i na kraju u upisale pobjedu 26:25

CRNA GORA: Rajčić, Pletikosić, Godec, Mugosa, Nada Ćorović, Popović, Ivanović, Malović, Nat.Ćorović, Brnović, Bulatović, Batinović, Klikovac, Despotović, Pavićević, Grbić

HRVATSKA: Bešen, Zadravec, P.Posavec, Šenvald, S.Posavec, Mičijević, Milosavljević, Ježić, Burić, Brkić, Šimara, Barišić, Birtić, Blažević, Prkačin, Pijević

• +22
SP za rukometašice: Hrvatska - Crna Gora Izvor: Profimedia / Autor: Bildbyran / ddp USA / Profimedia
  • 60’

Kraj utakmice

• 56’

Milosavljević je sigurna s 7 metara i Hrvatska opet ima dva gola prednosti!

• 55’

Problemi za Hrvatsku! Crna Gora je napravila mini seriju i došla je na samo minus 1

• 54’

Crna Gora je smanjila prednost, rezultat je 23 - 21 za Hrvatsku

• 50’

Grbić je zabila za Crnu Goru dok smo imali igračicu više, ali Barišić odgovorila na prekrasnim golom nad drugoj strani!

• 48’

Crna Gore je ostala s igračicom manje i Hrvatska trenutno ima plus 4 i igračicu više!

• 45’

Hrvatska i dalje drži plus 4, rezultat je 20:16

• 40’

Nakon što Crno Gorke nisu iskoristile sedmerac na drugoj strani Blažević je zabila za plus 4 vodstvo Hrvatske!

• 36’

Mini serija naših rukometašica i Hrvatska vodi 16:14

• 32’

Hrvatska je otvorila golom, ali Crna Gora je odmah odgovorila na drugoj strani i rezultat je 14:14