bundesliga

Harry Kane 'presudio' slabom Kölnu i tako vratio Bayern na vrh

24.11.2023 u 22:49

Nogometaši Bayerna vratili su se na vrh ljestvice njemačkog prvenstva minimalnom 1:0 pobjedom na gostovanju kod posljednjeg Kölna u prvoj utakmici 12. kola Bundeslige

Jedini gol na utakmici postigao je Harry Kane u 20. minuti kada je pospremio jedan odbijanac u mrežu.

Zanimljivo, trener Bayerna Thomas Tuchel je uoči utakmice odlučio da neće napraviti niti jednu izmjenu, a toga se i držao te je svih 90 minuta na ovom gostovanju odigrao s istih 11 igrača koji su istrčali na teren.

Vodeći Bayern sada ima 32 boda, jedan više uz utakmicu više od drugog Bayera iz Leverkusena, dok je Köln na dnu sa šest bodova, koliko ima i 17. Union Berlin.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'