U nedjeljnoj utakmici 20. kola HT Prve lige nogometaši Hajduka s visokih 5:0 pobijedili su Inter i tako učvrstili svoje drugo mjesto na ljestvici i status prvog pratitelja Dinama...

HAJDUK: Letica; Tudor, Nižić, Borja Lopez, Memolla; Kožulj, Radošević, Toma Bašić; Said, Ohandza, Erceg

INTER: Mrmić; Postonjski, Dalić, Komorski, Mamić; Grgić, Obeng, Zulim; Bosec, Rak, Andrić

• +3
HT Prva liga, 20. kolo: Hajduk - Inter Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 78’

GOOOOOL za Hajduk! Zabio je sada i Hugo Almeida!

• 75’

GOOOOL za Hajduk! Krasnim udarcem s ruba 16-erca Ante Erceg je pospremio loptu pod gredu

• 70’

Almedia se mogao upisati u listu strijelaca, ali pogodio je glavom vratnicu

• 67’

GOOOOL za Hajduk! Ante Erceg se odlično snašao u gužvi i zabio pokraj Ante Mrmića

• 56’

GOOOOOL za Hajduk! Ovaj je put Ohandza loptom u prostor pronašao Saida, a ovom nije bio nikakav problem zabiti

• 49’

GOOOOL za Hajduk! Ohandza je zabio bez milosti nakon idealne asistencije Kožulja

• 45’

Nakon dvije minute sudačke nadoknade sudac Vučković označio je kraj prvog poluvremena

• 44’

Tudorov oštar udarac koji je prošao kroz 16-erac gostiju, ali nitko nije dirao loptu pa je završila u gol-autu