Ovog četvrtka u prvoj utakmici 2. pretkola Europske lige na domaćem terenu u Dugopolju Hajduk dočekuje bugarski Levski i pokušava mu se osvetiti za poraz iz 1999. godine, dok Osijek u Gradskom vrtu protiv švicarskog Luzerna traži još jednu veliku europsku pobjedu...

Sastav Hajduka: Stipica - Tudor, Nižić, Lopez, Memolla - Barry, Radošević, Savvas Gentsoglou - Vlašić, Erceg, Futacs

Sastav Levskog: Mitrev – Cvetković, Jablonsky, Pirgov, Goranov – Prochazka, Rosu – Narh, Panayotov, Vutov – Mapuku

• +3
Europska liga, 2. pretkolo: Hajduk - Levski Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Europska liga, 2. pretkolo:

Hajduk - Levski 1:0 (Futacs 24)

Osijek - Luzern 2:0 (Ejupi 66, Grezda 79)

• +3
Europska liga, 2. pretkolo: Osijek - Luzern Izvor: Pixsell / Autor: Marko Mrkonjic/PIXSELL
  • 90’

Kraj i u Gradskom vrtu, Osijek je pobijedio 2:0

• 90’

Kraj utakmice u Dugopolju, Hajduk je minimalno pobijedio, a Osijek je pak poveo golom Grezde 2:0 u Gradskom vrtu! Smiješe se dvije pobjede..

• 84’

Hajduk čuva svoju prednost, a poveo je i Osijek pogotkom Ejupija u Gradskom vrtu!

• 80’

Vlašić se sjajno probio kroz bugarsku obranu, izbio je pred Mitreva i pucao pokraj gola! Šteta..

• 63’

Jako opasan udarac Ercega, ali Mitrev je i to uspio skinuti

• 57’

Zaprijetio je Vlašić iz slobodnjaka, ali Mitrev brani

• 52’

Velika prilika za Futacsa! Izašao je sam pred Mitreva, ali nije ga uspio savladati

• 49’

Udarac Vlašića iz okreta završava u rukama Mitreva

• 45’

Poluvrijeme u Dugopolju, Hajduk vodi golom Futacsa, dok u Gradskom vrtu Osijek i Luzern još uvijek bez golova