• L.K.
  • Zadnja izmjena 12.11.2022 19:48
  • Objavljeno 12.11.2022 u 19:48
Hajduk je odlično krenuo u utakmicu i poveli su golovima Krovinovića (12') i Pukštasa (28'). Ali prvo poluvrijeme je obilježio incident, kada je s tribine sudac pogođen u glavu. Utakmica je bila prekinuta više od 15 minuta, ali na kraju se ipak nastavila . U nastavku se drama nastavila, Slaven se vratio golovima Hoxhe (49') i Krstanovića (58'). Sahiti je dobio crveni karton u 79. minuti i obje momčadi će podijeliti bodove

SLAVEN BELUPO: Čović - Zirdum, Christopoulos, Božić - Bosec, Mioč, Jambor, Soldo - Mudražija, Hoxha - Branšteter

HAJDUK: Sentić - Mikanović, Awaziem, Simić, Melnjak - Grgić, Pukštas, Krovinović - Sahiti, Čolina - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +4
Slaven Belupo - Hajduk, 12.11.2022. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 94’

Ipak ništa od penala, prekršaj je bio izvan šesnaesterca i Slaven će pucati slobodan udarac

• 93’

VAR provjerava mogući penal

• 93’

Mikanović je napravio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadokande

• 88’

Hoxha je napravio prekršja na Mikanoviću i dobio je žuti karton

• 87’

Božić je zaradio žuti karton

• 86’

Biuk mijenja Grgića, a Simića mijenja Prpić

• 80’

Sahiti je dobio drugi žuti odnosno crveni karton!

• 78’

Dobra prilika za Hajduk! Mikanović je našao Livaju u petercu, koji je pucao malo preko gola