Hajduk je furiozno krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili preko Trajkovskog u 13. minuti. Slaven Belupo je stvorio je niz prilika, ali nisu uspjeli zatresti mrežu gostiju i rezultat je ostao 1:0

SLAVEN BELUPO: Sušak - Pllana, Boras, Božić, Bosec - Lepinjica, Jelić Balta - Murić, Caimacov, Štrkalj - Šuto

HAJDUK: Buljan - Sigur, Uremović, Prpić, Diallo - Odjidja Ofoe, Kalik - Sahiti, Pukštas, Brekalo - Trajkovski

31. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Hajduk 0:1 (Velika prilika Štrkalja, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +26
31. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
31. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Hajduk 0:1 (Trajkovski, 13') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Još jedna propuštena šansa za Slaven Belupo! Nakon ubačaja u šesnaesterac lopta se odbila do Lepinjice, koji je s nekih 10 metara pucao preko gola

• 87’

Slaven napada i traži gol za izjednačenje! Hajduk se grčevito brani

• 86’

Krovinović i Čuić su ušli umjesto Brekala i Trajkovskog

• 77’

Kod Hajduka ulaze Moufi i Kleinheisler umjesto Odjidje-Ofoea i Sahitija

• 69’

Nastavlja se dominacija Slaven Belupa! Nakon ubačaja iz kornera lopta je odjsela na vratnici

• 58’

Dobra akcija Hajduka! Sahiti se sjurio u šesnaesterac i na drugoj stativi je našao Brekala, koji je pucao pored gola

• 50’

Slaven Belupo je skoro izjednačio! Štrkalj je bio najviši u skoku nakon kornera i pogodio je gredu!