LA LIGA

Girona - čudo koje traje. Ovoga puta nakon velike drame pala je Valencija

02.12.2023 u 16:43

Malo tko je vjerovao da će nakon 15 kola Girona i dalje biti lider španjolskog prvenstva. No, najljepše stranice ove nogometne bajke kao da se tek pišu

Nogometaši Girone pobijedili su preokretom u završnici na svom travnjaku Valenciju s 2-1 u utakmici 15. kola španjolske Primere, te se opet vratili na vrh ljestvice.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

Valencia je povela u 57. minuti golom Huga Dura, ali je Girona uspjela preokrenuti i pobijediti na samoj kraju utakmice. Prvo je Christian Stuani u 83. minuti poravnao na 1-1, da bi isti igrač pet minuta kasnije donio pobjedu Gironi.

Girona je stigla do 12. pobjede u španjolskom prvenstvu i prva je na tablici sa 38 bodova, dok je Valencia deseta sa 19 osvojenih bodova.