LA LIGA

[FOTO] U burnoj utakmici posrnuo još jedan velikan španjolskog nogometa, a na vodeću poziciju vratilo se najugodnije iznenađenje prvenstva

28.10.2021 u 23:39

U dvoboju 10. kola Primere u Valenciji su Levante i Atletico Madrid odigrali 1:1, pa Atletico gubi priključak s vodećima

Prvaka je dvaput vodio golovima Griezmanna (12) i Cunhe (76), no pretposljednji Levante je uspio izbjeći poraz pogocima iz penala Makedonca Enisa Bardhija (37-11m, 90-11m).

Šime Vrsaljko je ostao na klupi Atletica.

Inače, trener Atletica Diego Simeone isključen je u 81. minuti, nakon što je dobio drugi žuti karton.

U drugoj utakmici Granada i Getafe su odigrali 1:1, domaćini su se poraza spasili u 97. minuti pogotkom Moline.

Ranije su nogometaši Real Sociedada pobijedili Celtu u Vigu s 2:0 i ponovno zauzimaju vrh tablice.

Golove za Sociedad postigli su Alexander Isak u 55. minuti i Aric Elustondo u 80. minuti.

Real Sociedad je prvi na ljestvici s 24 boda, tri više od Real Madrida, Seville i Betisa, ali i utakmicom više. Atletico je na šestom mjestu s 19 bodova i utakmicom manje, dok su Gefate i Levante ostali na zadnje dvije pozicije.