U uzvrat s pozitivnim rezultatom

[FOTO] Osijek milimetri dijele od Lige prvaka; prvakinje Hrvatske u prvom susretu remizirale s protivnicama s Islanda

01.09.2021 u 21:44

Osijek će za tjedan dana tražiti prolaz u Ligu prvaka nakon što je remizirao s islandskim Breidablikom u Gradskom vrtu

Nogometašice Osijeka su na svom terenu u Gradskom vrtu odigrale 1:1 (1:1) protiv islandskog Breidablika u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu prvakinja.

Gošće su povele u 24. minuti pogotkom Selme Sol Magnusdottir, a u 31. minuti je izjednačila Merjema Medić koja je u odlično odigranom kontranapadu uspjela prebaciti gostujuću vratarku Ivarsdottir.

Gošće su bile aktivnije, uputile više udaraca (11:7), ali su Osječanke bile preciznije jer je više njihovih lopti zahtjevalo intervenciju islandske vratarke (5:3).

Uzvratna utakmica je na rasporedu u četvrtak, 9. rujna, s početkom u 19 sati po srednjoeuropskom vremenu.

• +19
Osijek - Breidablik 1-1, kvalifikacije za Ligu prvaka Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL