engleska liga

[FOTO] Manchester United stigao do treće pobjede u nizu, Cristiano Ronaldo opet je većinu utakmice gledao s klupe za pričuve

01.09.2022 u 23:22

Nogometaši Manchester Uniteda ostvarili su treću uzastopnu pobjedu u Premier ligi svladavši kao gosti Leicester City 1:0 u posljednjoj utakmici 5. kola.

Jedini gol na utakmici postigao je Sancho (23) sredinom prvog poluvremena nakon lijepog proigravanja Rashforda.

United je nakon lošeg starta i uvodna dva poraza sada peti na ljestvici s devet osvojenih bodova, šest manje od vodećeg Arsenala, dok je Leicester posljednji sa samo jednim bodom.

Znakovito, trener Uniteda Erik ten Hag i na ovoj je utakmici na klupi za pričuve ostavio Cristiana Ronalda i donedavnog kapetana 'crvenih vragova' Harryja Maguirea.

• +9
Leicester City - Manchester United, engleska liga, 1.9.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Nick Potts / PA Images / Profimedia

Ronaldo je u igru ušao u 68. minuti umjesto strijelca Sancha, a Maguire je još jednu utakmicu odgledao s klupe. I kako se sada čini, tako će i ostati jer stoperski par kojeg sad čine Varane i Martinez djeluje vrlo sigurno iako nisu imali previše prilika uigrati se. No, sve je ionako bolje od Maguirea koji se proslavio svojim kiksevima i krivim procjenama...

Spomenimo i to da Manchester United već u nedjelju (4. rujna, 17.30 sati) na Old Traffordu igra derbi s Arsenalom koji je u sezonu krenuo savršeno, sa svih pet pobjeda.