sjajni Musa

Džoker izbornika Dalića zabio u pobjedi Benfice; Hrvat osvojio portugalski Superkup

10.08.2023 u 11:03

Portugalski nogometni prvak Benfica je deveti put u klupskoj povijesti osvojila portugalski Superkup nakon što je u srijedu navečer na stadionu Aveiro sa 2-0 svladala najvećeg rivala Porto

U pobjedi Benfica jednim golom sudjelovao je i hrvatski reprezentativac Petar Musa, džoker u napadu izbornika Zlatka Dalića.,

Benfica je tako novu sezonu otvorila pobjedom, a prvi gol zabio je Angel Di Maria u 61. minuti, dok je Musin gol pao sedam minuta kasnije. Golove možete pogledati OVDJE.

Porto je utakmicu završio s igrače manje nakon crvenog kartona i isključenja Pepea.

Lisabonski klub je pod vodstvom trenera Nijemca Rogera Schmidta osvojio prvi naslov ove sezone, a prošle je godine osvojio 38. naslov prvaka Portugala.