Dinamo i Istra se od 20 sati bore za naslov pobjednika Kupa, a utakmicu možete pratiti s nama u tekstualnom prijenosu uživo

DINAMO - ISTRA 1961

DINAMO: Zagorac - Ristovski, Lauritsen, Theophile, Gvardiol - Ademi, Jakić - Majer, Ivanušec, Oršić - Petković

ISTRA 1961: Lučić - Šutalo, Galilea, Tomašević - Hujber, Halilović, Ivančić, Sergi - Gržan, Hara, Vuk

• +31
Dinamo - Istra 1961, finale Hrvatskog kupa, 2021. Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX
Dinamo - Istra 1961 1:0 (Mislav Oršić, 5) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
Dinamo - Istra 1961 (Arijan Ademi, 9) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
Dinamo - Istra 1961 3:1 (Taichi Hara, 52) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
  • 90’

Kraj.

• 85’

Dvostruka zamjena kod Dinama. Izašli su Majer i Oršić, a ušli Kastrati i Franjić. Dvostruka zamjena i kod Istre. Izlaze Vuk i Gržan, a ulaze Špoljarić i Lisica.

• 84’

GOOOLLL!!! Dinamo vodi i 6:3. Tolić za Gavranovića koji zabija šesti gol Dinama. U povijesti Kupa nitko do sada nije zabio šest golova na jednoj utakmici.

• 81’

Dva žuta kartona kod Istre. Zaradili su ih Gržan i Calderon.

• 79’

Požutio je Theophile-Catherine (Dinamo).

• 75’

GOOOOLLL!!! Sjevnula je kontra Dinama nakon kornera Dinama. Tolić je sjajno povukao i uposlio Oršića koji zabija za 5:3.

• 74’

Gržan je sada sjajno opalio prema Dinamovom golu, ali Zagorac je još bolje obranio njegov pokušaj.