engleska liga

Chelsea je u gostima vodio 3:0, pa do kraja spašavao pobjedu

30.12.2023 u 15:52

Nogometaši Chelseaja pobijedili su u gostima Luton 3:2 u utakmici 20. kola engleske Premier lige

U 70. minuti utakmice činilo se kako će Chelsea napokon upisati uvjerljivu pobjedu. U gostima kod Luton Towna su 'bluesi' vodili 3:0, ali...

Strijelci za Chelsea bili su Cole Palmer u 12. i 70. minuti i Noni Madueke u 37. minuti, no 'bluesi' nisu mogli bez drame. Domaća se momčad u posljednjih deset minuta utakmice vratila u život, prvo je za 3:1 zabio Ross Barkley u 80. minuti da bi Elijah Adebayo u 86. minuti zabio za 3:2.

Pokušao je Luton do kraja sve kako bi barem izvukao bod, ali Chelsea se ipak uspio obraniti.

Chelsea je tako upisao tek osmu pobjedu u prvenstvu i s 28 bodova zauzima 10. mjesto na tablici. Luton je na 18. poziciji sa 16 bodova.