boli i kad gledaš

[VIDEO] Brutalna ozljeda bivšeg napadača hrvatske reprezentacije; zabio je gol, a onda se u punom trku međunožjem zabio u stativu...

04.12.2020 u 11:01

Sjajno je Duje Čop (30), nekadašnji napadač Hajduka i Dinama te bivši hrvatski reprezentativac, započeo gostujuću utakmicu svog Standard Liegea kod Glasgow Rangersa u UEFA Europskoj ligi. Čop je prvo u 6. minuti asistirao Lestienneu za vodstvo Standarda, a potom je u 41. minuti i sam zabio za 2:1. No, bolje da nije

U jednom od najzanimljivijih susreta 5. kola UEFA Europske lige Glasgow Rangersi su u srazu skupine D pobijedili Standard Liege 3:2 iako su gosti vodili 1:0 i 2:1. Standardu je u borbi za jedno od prva dva mjesta u skupini igrala samo pobjeda, ali na kraju nije uspio slaviti u Glasgowu.

Bio je to ujedno i okršaju dvojice hrvatskih nogometaša, Borna Barišić je upisao asistenciju za domaći sastav, dok je Duje Čop prvo asistirao, a potom i zabio za goste.

Belgijanci su poveli u 6. minuti golom Lestiennea kojemu je asistirao nekadašnji napadač Hajduka i Dinama te bivši hrvatski reprezentativac Duje Čop (30). U 39. minuti je izjednačio Goldson nakon sjajnog ubačaja našeg Borne Barišića iz kornera.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

No, samo dvije minute kasnije Duje Čop je zabio za 2:1 te doveo Standard u novu prednost. Kako je to izgledalo pogledajte u VIDEO prilogu Arenasporta.

Na žalost, u toj akciji je Čop doživio brutalnu i neuobičajenu ozljedu. U punoj je brzini zakucao loptu u gol, ali se jednostavno nije uspio zaustaviti na vrijeme. Svom silinom se zabio u stativu. Bilo je to bolno za gledati jer je Čop u toj bizarnoj 'frontalki' teško stradao. Možda je i manji problem to što je stativu pogodio glavom, ali stradalo je i međunožje...

Umjesto da proslavlja svoj prvi gol ove sezone, Duje Čop je u bolovima ostao ležati na travnjaku previjajući se od bolova. Odmah je intervenirala i Standardova liječnička služba, a na kraju Čop nije mogao nastaviti utakmice te je na poluvremenu ostao u svlačionici.

Nadamo se samo da ozljeda, koliko god bizarna bila, nije ozbiljnija. Na žalost, bez Čopa Standard do kraja utakmice nije izdržao, Rangersi su na kraju slavili 3:2.