bod kao kuća

Bruno Petković iskreno je prokomentirao dramatičnu utakmicu s Belgijom te otkrio koga bi želio u osmini finala SP-a

• Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 01.12.2022 18:59
  • Objavljeno 01.12.2022 u 18:31

Hrvatska je u posljednjoj utakmici po skupinama odigrala 0:0 s Belgijom te kao drugoplasirana reprezentacija grupe F osigurala plasman u osminu finala

Bruno Petković u igru je ušao u 64. minuti umjesto Marka Livaje. Odigrao je Petko sjajnu rolu u napadu, vezao je na sebe belgijske bekove, stvarao višak...

'Očekivali smo tešku utakmicu, ali prvi cilj je ispunjen. Bitno nam je bilo proći skupinu. Očekivali smo to po svemu i kvaliteti koju posjedujemo. Sad ćemo se lijepo odmoriti i iščekujemo osminu finala', rekao je Bruno Petković nakon utakmice te nastavio:

'Prvo poluvrijeme je bilo baš energično, dobro su nas pokrivali i izlazili, trebala su im tri boda, ali i mi smo tražili pobjedu, igru i naše prilike. Znali smo da neće dobro završiti ako ćemo se braniti 90 minuta. Lukaku je bio izrazito opasan, ali to je takav igrač. Kažu da nije spreman jer dugo nije igrao, ali opet je bio opasan i kvalitetan je.'

• +46
SP Katar: HRVATSKA - BELGIJA Izvor: EPA / Autor: RUNGROJ YONGRIT

U nastavku utakmice Hrvatska je opasno živjela...

'Bilo ih je jako teško pokriti dok nismo pohvatali sve, a kraj poluvremena imali smo pod kontrolom. Drugi dio? Sve se vidi, nije potrebno previše komentirati', kazao je Petković i te za kraj otkrio koga želi u osmini finala SP-a:

'Nemam nikakvih želja, sve pretpostavljam. Tko god da dođe, na koga god da naiđemo, neće mu biti lako, kao što neće ni nama', zaključio je Bruno Petković.

U našoj anketi krartko i jasno vas pitamo tko su po vašem mišljenju bila TRI najbolja igrača Hrvatske protiv Belgije? Dakle, svoj glas možete dati trojici Vatrenih.