ZBILJA JE KLASA

[VIDEO] Briljantni Falcao izvukao Subašića i Monaco iz velike nevolje!

15.04.2017 u 22:53

U 33. kolu francuskog Le Championnata Monaco je kod kuće pobijedio Dijon 2:1, preokretom za koji je najzaslužniji Radamel Falcao...

Nakon pobjede u Dortmundu koja je Jardimovoj momčadi otvorila vrata polufinala Lige prvaka, Monaco je ove subote morao odigrati utakmicu protiv jedne od najslabijih momčadi francuske prve lige i umalo je zabrljao.

Nogometaši Dijona dobro su se držali u Monte Carlu i zahvaljujući pogotku Varraulta u 42. minuti dugo su vodili, no u 61. minuti na teren je ušao Radamel Falcao i kreirao veliki preokret.

Sve je Kolumbijac riješio pomoću slobodnjaka. U 69. minuti pogodio je iz slobodnog udarca spojnicu, lopta se odbila od leđa golmana Reyneta na gol liniju, a Dirar ju je smjestio u mrežu. U 81. minuti Falcao je još bolje šutirao iz prekida i ovaj put izravno poslao loptu u nebranjeni dio Dijonovog gola.

Danijel Subašić po običaju je branio cijelu utakmicu za klub iz Kneževine.

Ovom pobjedom Monaco je ostao tri boda ispred PSG-a i četiri ispred Nice, a do kraja sezone još ima šest neodigranih utakmica koje mora odraditi...