IMAO JE SVE

Bjelica u Hajdukovoj koži, vodio 2:0 pa doživio šok. Pogledajte nevjerojatnu završnicu

25.09.2023 u 23:11

Hrvatski nogometni stručnjak Nenad Bjelica doživio je pravi šok u 6. kolu turskog prvenstva.

Njegov Trabzonspor je u 5. kolu deklasirao Bešiktaš 3:0 i najavio velike stvari. Sve je na gostovanju kod Hatayspora bilo savršeno do 88. minute. Trabzon je vodio 2:0, a onda u dramatičnoj završnici ostao bez pobjede.

Bjeličina momčad je povela u 44. minuti golom Edina Višće, a u 62. minuti Onuachu je zabio za 2:0. Deset minuta kasnije Rigoberto Rivas je smanjio 2:1. Uslijedio je potop Trabzonspora.

Prvo je Lamkel Ze u 88. minuti izjednačio je na 2:2, da bi u sedmoj minuti sudačke nadoknade Dele-Bashiru donio pobjedu Hataysporu.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE.

Podsjetio je ovaj poraz Trabzonspora na nedavno posrtanje Hajduka u Gorici kada su Splićani u samoj završnici primili dva gola i ispustili vodstvo 1:0.