EUROLIGA

Bivši Cibos sudjelovao u pobjedi koja je Crvenoj zvezdi zatvorila vrata završice

01.03.2024 u 23:38

Hrvatski košarkaš Danko Branković (op.a. bivši košarkaš Cibone) u 74:66 pobjedi Bayerna u Münchenu protiv Crvene zvezde u 27. kolu Eurolige sudjelovao je s pet koševa (šut za dva 1-4, trica 1-1), četiri skoka i jednom asistencijom za 11:31 minuta provedenih u igri.

Košarkaši Bayerna pobijedili su momčad Crvene zvezde rezultatom 74:66 te su tako produbili krizu beogradskog sastava koji je upisao treći uzastopni poraz.

Prva četvrtina bila je dosta ijednačena, a onda se do odlaska na odmor igralo još tvrđe s izuzetno malim brojem poena. Bayern je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist, ali sa samo pet koševa prednosti.

U istom ritmu se igralo i u nastavku utakmice. Zvezda jednostavno nije pružila dobru partiju da bi ozbiljnije zaprijetila Bayernu pa su domaći ostvarili sigurnu pobjedu.

Devin Booker je sa 22 koša predvodio Bayern, dok je Javone Smart ubacio 13 za Crvenu zvezdu.