Nije dobro krenulo za Modre, Lokomotiva je povela u 35. minuti preko Aliyua. U nastavku Dinamo se probudio i preko Ivanušeca (50') i Menala (79') su došli do bitne pobjede i velika tri boda u borbi za naslov SuperSport HNL-a

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Kalaica, Mersinaj, Milićević - Marić, Smakaj - Stojković, Kačavenda, Goričan - Aliy

DINAMO: Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Perić, Perković - Mišić, Ljubičić - Špikić, Baturina, Ivanušec - Drmić

Poništen gol Lokomotive, 93' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 1:2 (Menalo, 79') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 1:1 (Ivanušec, 50') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Lokomotiva - Dinamo 1:0 (Aliyu, 35') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +32
Lokomotiva - Dinamo, 28. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

VAR je ipak poništio gol zbog zaleđa!

• 90’

GOOOOL!! Lokomotiva je izjednačila u 93. minuti! Nakon ubačaja i gužve u šesnaestercu, Marić se najbolje snašao i zabio je za 2:2

• 90’

Velika prilika za Lokomotivu! Šotiček je pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali Livaković je još jednom fenomenalno reagirao.Tuci je naletio na odbijenu loptu, ali pucao je preko gola

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 89’

Kačavenda je dobio žuti karton

• 79’

GOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Lokosa! Bulat je dobro pucao iz slobodnog udarca, Čavlina je obranio udarac, ali Menalo je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i zabio je za 2:1

• 72’

Promjena i kod Dinama, ušli su Menalo i Buljat umjesto Baturine i Špikića

• 71’

Goričan je izašao za Lokomotivu, a ušao je Šotiček

• 65’

Velika prilika za Lokomotivu! Marić je odigrao povratnu loptu u šesnaesterac Dinama, lopta je se odbila do Kačavende koji je iz odlične pozicije pucao pored gola