POSTOJI SNIMKA

Bio je pratnja Sergiju Ramosu na El Clasicu, a sada je od njega napravio tragičara

30.09.2023 u 08:03

Iako mu je tek 16 godina, Lamine Yamal dobio je priliku zaigrati od prve minute dvoboja protiv Seville.

Barcelona je upisala pobjedu 1:0, a za gol domaćina zaslužni su Ferran Torres, koji je s lijeve strane ubacio na suprotnu stativu do Laminea Yamala, a ovaj je pak glavom spustio loptu pred gol, gdje ju je Sergio Ramos nes(p)retno zabio u vlastitu mreže.

No, čim se pojavila informacija da Yamala kreće od prve minute, 'užarile' su se društvene mreže jer pojavila se snimka s El Clasica iz 2016. godine, na kojoj je Sergio Ramos u dresu Reala na teren izlazio držeći za ruku upravo mladog Barceloninog igrača.

Tada je Yamala imao osam godina, a sada je dobio priliku igrati protiv španjolske legende.

Kako je to izgledalo možete vidjeti OVDJE.

• +15
Barcelona - Sevilla 1:0 Izvor: Profimedia / Autor: Javier Borrego / Shutterstock Editorial / Profimedia