Atletico šokirao United i prošao u četvrtfinale Lige prvaka. United je dobro krenuo u utakmicu i pokazao je više inicijative ali to nisu uspjeli kapitalizirati i Atletico je to kaznio u 41. minuti golom Lodija. U nastavku United je pokušao vratiti zaostatak ali nisu uspjeli zabiti pogodak i Atletico je zasluženo prošao dalje

MANCHESTER UNITED: De Gea - Dalot, Varane, Maguire, Telles - McTominay, Fred - Elanga, Fernandes, Sancho - C. Ronaldo

ATLETICO MADRID: Oblak - Savić, Gimenez, Reinildo - Herrera - Llorente, Koke, De Paul, Lodi - Griezmann, Felix

• Ajax - Benfica 0:0
  • +6
Liga prvaka: Manchester United - Atletico Madrid, 15.3.2022. Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 87’

Dalot je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 84’

Dalot je pucao iz velike udaljenosti i lopta je otišla pored gola

• 77’

Kakva prilika za United! Nakon ubačaja iz slobodnog udarca, Varane je bio najviši u skoku ali Oblak je fantastično obranio i Atletico još uvijek vodi 1:0

• 75’

Još jedna zamjena kod Uniteda, Cavani je ušao umjesto Freda

• 67’

United mijenja, izlaze Elanga, McTominay i Bruno Fernandes, ulaze Rashford, Matić i Pogba

• 60’

Dobra prilika za United! Dalot je lijepo našao Sancha u šesnaestercu, koji je pucao preko gola

• 53’

De Paul je još jednom pucao izvan šesnaesterca i još jednom De Gea sigurno brani

• 46’

Dobra šansa za United! Elanga se sjurio u šesnaesterac i pucao je malo proed gola