španjolska liga

Atletico Madrid do pobjede stigao u sudačkoj nadoknadi iz penala

08.10.2023 u 21:05

U susretu 9. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je pobijedio Real Sociedad 2:1, a pobjednički gol domaćin je postigao u posljednjim trenucima susreta

Domaćin je poveo u 22. minuti golom Samuela Lina, izjednačio je Mikel Oyarzabal u 73. minuti, da bi gol odluke postigao Antoine Griezmann u 90. minuti iz kaznenog udarca.

Jedanaesterac je skrivio Carlos Fernandez igravši rukom unutar šestnaesterca. Ivo Grbić nije branio za Atletico.

U ranije odigranom susretu Las Palmas je identičnim rezultatom na gostovanju porazio Villarreal.

Za goste su zabili Saul Coco (45+2) i Marc Cardona (51-11m), dok je za "Žutu podmornicu" pogodak postigao Gerard Moreno (90+2).

Na ljestvici vodi Real Madrid s 24 boda, Girona je druga s 22 boda, dok je Barcelona treća s 20 bodova i susretom manje. Atletico Madrid je sada četvrti s 19 bodova.