serie a

Atalanta kiksala na svom terenu; u 18. minuti vodila 2-0, a na kraju spašavala bod

15.04.2024 u 23:01

U posljednja dva susreta 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva nije bilo pobjednika, u Bergamu su Atalanta i Verona odigrali 2-2, dok je susret između Fiorentine i Genoe u Firenzi završio 1-1

Atalanta je već nakon 18 minuta imala 2-0 golovima Gianluce Scamacce (13) i Edersona (18), no gosti su u nastavku uspjeli izjednačiti, a strijelci su bili Darko Lazović (56) i Tijjani Noslin (60).

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je za domaćine cijeli susret.

Atalanta je šesta s 51 bodom, dok je Verona sada na 15. poziciji s 28 bodova.

Atalanta - Verona 2:2 15.4.2024. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Arenasport/Youtube

U ranije odigranom susretu Fiorentina i Genoe su remizirale 1-1.

Gosti su poveli u 42. minuti golom Alberta Gudmundssona iz jedanaesterca, a izjednačio je Jonathan Ikone u 54. minuti.

Za Genou je do 80. minute igrao hrvatski nogometaš Milan Badelj. Fiorentina je deseta s 44 boda, dok je Genoa na 12. poziciji s 39 bodova. Na vrhu je Inter s 83 boda, 14 više od Milana.