CIBALIA POTVRDILA

Varaždin preokretom izbacio Rijeku iz kupa

24.11.2010 u 18:06

Nakon Slaven Belupa plasman u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa izborili su Cibalija i Varaždin, dok će posljednji sudionik poluzavršnice bit će poznat 9. prosinca kada je na rasporedu uzvratni susret četvrtfinala između Osijeka i Dinama

Cibalija je u uzvratnom dvoboju četvrtfinala u Vinkovcima pobijedila Istru 1961 2:0 i tako potvrdila trijumf od 3:2 iz prve utakmice igrane u Puli. Golove za Cibaliju zabili su Šimunac u trećoj i Tomić u 39. minuti utakmice.

S dvije pobjede u polufinale Kupa plasirao se i Varaždin izbacivši Rijeku. U prvom susret u Varaždinu bilo je 2:1, a danas na Kantridi 4:2. Golove za gostujući sastav postigli su Šafarić (26), Aganović (51) i Škvorc (88, 90+2), dok je oba gola za Rijeku zabio Hrvoje Štrok (42-11m, 48). Rijeka je od 30. minute igrala bez isključenog Čagalja.

Posljednji, četvrti sudionik poluzavršnice bit će poznat 9. prosinca kada je na rasporedu uzvratni susret između Osijeka i Dinama. U prvom susretu Dinamo je na stadionu Maksimir slavio 2:0.