PRVA HNL - 16. KOLO

Pobjeda Istre nad Hajdukom i 'lokosa' nad Zagrebom

20.11.2010 u 15:25

U petak su 16. kolo Prve HNL otvorili Inter i Karlovac, odigravši 0:0. Danas su na rasporedu preostale utakmice a u terminu od 13.30 sati igraju Istra i Hajduk te Lokomotiva i Zagreb

U prve dvije današnje utakmice, na Verudi igraju Pula i Hajduk te na Maksimiru Lokomotiva i Zagreb.

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE

90' - kraj u Puli, pobjeda Istre 2:0; u Zagrebu je slavila Lokomotiva protiv 'zagrebaša'
78' - Marković iz slobodnjaka pogađa gredu
70' - Zaagreb bolji, ali u kontri, nakon ubačaja Horvata, Bule pogađa za 2:0 Lokomotive
70' - 2:0 Šehić je glavom povećao vodstvo; krenulo je od Linića, došao do 25 me, gurbnuo prema Roci koji je unacio na Šehića
63' - strijelac Alimi zbog ozljede je izašao, ušao je Sušić
58' - unatoč igračkom 'minusu' Zagreb je bolji od 'lokosa'
51' - Alimi je oduzeo loptu Striniću, i sa 13, 14 metara pogodio suprotni kut za 1:0 Istre
45' - Istra i Hajduk na odmor su otišli rezultatom 0:0; kraj 1. poluvremena i u Zagrebu Lokomotiva vodi 1:0
40' - Džolan je dobio i drugi žuti karton, to jest isključujući - crveni
36' - Strinić prošao po lijevoj strani, domaćini nisu dirali loptu a Vukušić sa 7, 8 metara puca iz prve ali pogađa vratara
36' - Krstanović je napravio prekršaj u napadu, propustivši novu prigodu Zagreba
32' - nakon dobrog početka, u Puli se ipak prilike i golovi ne vide
30' - Marković prema Šehiću, ali opet Vejić siguran
28' - polulijevo, na 10-tak metara Mitrović je zaustavio udarac Jefthona
23' - Radošević istračava ispred Šehića; i spriječava još jednu opasnost pred svojim golom
22' - ofenziva domaćina, ali Maloča izbija loptu ispred Markovića
19' - 1:0 za Lokmotivu - Bule s 11m; gosti su neoprezno igrali u obrani; Džolan je gurno Pivarića i sudac je pokazao na bijelu točku
19' - korner za Hajduk, Ibričić glavom ali samo u gol-aut
18' - Pula je preko Alimija i Markovića nešto pokušavao, ali Vejić otklanja sve opasnosti
13' - mizerna posjeta, tek 200-tinjak gledatelja u Maksimiru
10' - u Puli se igra otvoreno, Hajduk je već imao dva kornera, a domaćini jedno; gledatelja je oko 3.000
 6' - Pivarić u prigodi, glavom kraj Višićeva gola