MINIMALAN TRIJUMF

Varaždinski volonteri svladali Puljane

23.10.2010 u 17:39

U prvoj subotnjoj utakmici 12. kola nogometaši Varaždina sa 2:1 svladali su Istru 1961 te su tako produbili krizu pulskog prvoligaša koji se nalazi na predzadnjem mjestu na ljestvici

S istim rezultatom kao i prije tjedan dana momčad iz 'baroknog grada' pred oko 1000 gledatelja upisala je šesti prvenstveni trijumf. Iako domaći igrači nisu vidjeli plaću već deset mjeseci, to se na rezultatima ne osjeti. Istra 1961 je uz Hrvatski dragovoljac i dalje bez pobjede u ligi.

Varaždin je poveo u 22. minuti kada je Vugrinec uposlio Dudića koji je prošao braniča Pauletića te pogodio Škorićevu mrežu. U 54. minuti domaćin je povećao vodstvo. Golubar je ubacio, a nespretno je reagirao gostujući igrač Kovačević koji je zabio autogol. Samo dvije minute kasnije Puljani su smanjili preko Linića koji je pospremio odbijanac od varaždinskog vratara Krkleca.

U petak je Zadar u gostima bio bolji od Hrvatskog dragovoljca 4:1.