PRVA HNL - 11. KOLO

Inter bolji od Zadra, Karlovac srušio Zagreb

15.10.2010 u 20:23

U susretu 11. kola Prve HNL Inter je u Zaprešiću pobijedio Zadar 1:0, a do tri boda stigao je i Karlovac koji je slavio u Kranjčevićevoj protiv Zagreba 2:1

U Zaprešiću je pred oko 700 gledatelja domaćin nastavio svoj niz bez poraza na šest utakmica, a momčad iz Stanova i dalje je bez boda s gostovanja. Pogodak odluke zabio je Palić u 63. minuti iz jedanaesterca koji je izborio Matko nakon prekršaja Gregova.

Treba spomenuti to da su gosti od 15. minute igrali bez isključenog Glumca koji je 'pocrvenio' nakon što je u izglednoj situaciji srušio Matka.

Bila je to peta pobjeda Intera koji s nova tri boda skočio na sedmo mjesto ljestvice s ukupno 16 bodova. Zadar je ostao na 13. poziciji sa 10 bodova.

U Kranjčevićevoj je Karlovac iznenadio 'pjesnike'. Gosti su poveli u 33. minuti preko Novinića, no sedam minuta kasnije izjednačio je Dedić. Odmah na početku drugog dijela za Pamićevu družinu pogodio je Batarelo te postavio konačan rezultat utakmice.

Inače, utakmica je na kraće vrijeme bila i prekinuta, jer su se ugasili reflektori na stadionu.

Karlovac se ovom pobjedom popeo na šesto mjesto ljestvice (16 bodova), a Zagreb ostao peti (17 bodova).