PRVA HNL - 8. KOLO

Split protiv 'lokosa' lovi vrh lige

18.09.2010 u 20:55

Danas se igraju tri utakmice osmog kola hrvatskog nogometnog prvenstva. Zadar dočekuje Istru 1961, Split je domaćin Lokomotivi, a Karlovac će ugostiti Slaven Belupo. Najzanimljivije detalje utakmica saznajte na tportalu

Treba spomenuti kako je u petak Varaždin s 2:1, svladao Cibaliju, Inter je bio bolji od Osijeka s 1:0, a Šibenik istim rezultatom od Hrvatskog dragovoljca.

Zadar – Istra 1961 2:0

90' - kraj utakmice
55' - GOOOOOL - Bilaver je s 30 metara precizno pogodio za sigurnu prednost
8' - GOOOOOL - obrana Puljana popustila je, a strijelac za domaćina je Marin Con
4' - Dobar pokušaj Šare, ali gostujući vratar je siguran

Split - Lokomotiva 1:0

90 - kraj utakmice
75' - Split je bio na korak do potvrde pobjede, ali Golubović je pogodio stativu
45' - domaćin je bolji, na odmor je mogao otići i s većom prednošću da su pogodili Vidić odnosno Obilinović
25' - GOOOOOL - Radnić je asistirao za Ante Vitaića koji je pucao, a Mitrović nije uspio zaustaviti njegov udarac
15' - Prva opasnost došla je od strane napadača 'lokosa' Bule čiji je udarac glavom Vuković odbio u korner
1' - na tribinama se okupilo oko dvije tisuće ljudi

Karlovac – Slaven Belupo 1:0

70 - nakon kornera gol za domaćina je zabio Čejvanović
25' - i dalje bez zicera, na tribinama je tek nekoliko stotina gledatelja
10' - još nema pravih prilika iako Koprivničani imaju terensku inicijativu