30.09.2010 u 11:49

Danas se nastavlja treće kolo Prve HNL, a prvi su na travnjak izašli igrači Lokomotive i Istre 1961. Puljani, s novim trenerom Robertom Jarnijem, u Zagrebu su tražili prve ovosezonske bodove, no Antolić se potrudio da Istra kući otiđe bez boda

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE

90'+2 KRAJ UTAKMICE
87'- najozbiljniji pokušaj gosti su imali nakon udarca Župana sa 30-tak metara
75'- iako domaćini vode, gosti još uvijek ne razmišljaju kako postići gol Kelavi
65' - GOOLLL - pogodak za domaćine zabio je Domagoj Antolić, oštrim udarcem sa 23 metra pogodio uz lijevu vratincu
58'- tek jedan pokušaj ugrožavanja suparničkog golmana; no lopta koja je išla na Bulu pravovremeno je zaustavljena
46'- počelo je drugo poluvrijeme

45'- KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44'- Bule glavom sa pet metara puca, ali Škorić uspjeva zaustaviti njegov udarac
40'- nažalost, i ovaj mali broj gledatelja dosađuje se u Maksimiru
37'- ubačaj pred vrata gostiju, ali njihova obrana reagirala je spretno
33'- slobodnjak Markovića za Istru, pod prečku, ali Kelava je izbio loptu
32'- i dalje isto stanje na terenu, borbeno i živahno, ali bez prijetnji vratarima
20'- igra se na sredini terena, borbeno i živahno, no bez ideje koja bi gurnula nekog od igrača u konkretniju priliku
10'- živahno je, no bez izglednijih prilika, igra se na sredini terena
 1' - počelo je u Maksimiru, posjeta je mizerna - tek 100-njak gledatelja