SUPERKUP

Bišćan za pobjedu Dinama u Maksimiru

17.07.2010 u 20:50

Hrvatskim superkupom između Dinama i Hajduka u Maksimiru otvara se zastor još jedno sezoni hrvatskog nogometa. Bez obzira što su noge teške još od priprema, sigurno da će i jedan i drugi sastav napraviti sve ne bi li osvajanjem prvog trofeja sezone dobili vjetar u leđa za nastavak

Kreće još jedna sezona u Hrvatskoj i to superkupom između Dinama i Hajduka. U sezonu Dinamo kreće oslabljen prodajom Marija Mandžukića, dok su i splitski 'bili' više prodavali nego kupovali. Kako izgledaju danas, vidjet ćemo na utakmici superkupa. Tekstualni prijenos možete pratiti na tportalu.

Dinamo - Hajduk

90' -
završila je utakmica
87' -
Sammir se sam zatrčao prema Subašiću i neometan puca pored gola
86' -
ulazimo u samu završnicu
81' -
Sivonjić se našao sam pred Subašićem, ali Hajdukov golman brani
77' - gool za Dinamo, Igor Bišćan glavom
76' -
Dodo je pobjegao Subašiću, ali je Maloča spasio prazan gol
72'  -
Chago puca iznad grede
70 -
potpuno je pala igra i jednih i drugih u ovom drugom dijelu
68' -
napokon se nešto dogodilo. Buljat je dobro opalio, ali je Butina dobro reagirao
62' -
nakon uvodnih minuta, splasnuo je tempo igre
56' -
Sammir ubacuje s lijeve strane, ali previsoko za igrače Dinama
47' -
slobodan udarac za Hajduk izveo je Ibričić, ali ni ovog puta nije pronašao put do mreže
46' -
krenulo je i drugo poluvrijeme
45' -
kraj prvog dijela
44' -
nakon kornera za Hajduk, Oremuš pogađa vratnicu
38' -
Sharbini je izvozao par Dinamovih igrača na lijevoj strani, ubacio a na loptu je naletio Režić koji gađa pored gola
36' -
odmah odgovor na drugoj strani. Pucao je Etto, ali Subašić je na mjestu
35' -
kakva prilika Hajduka! Sharbini je dobio loptu u for, pucao sa nekih osam metara, ali je Butina krajnjim naporom obranio!
31' -
Čop je pobjegao Šimiću na desnoj strani, gurnuo u sredinu, ali je Butina pokupio loptu prije Ibričića
28' -
izvrsna akcija Dinama. Sammir je uposlio Dodu, koji s pet metara iskosa puca, ali Maloča blokira u posljednji trenutak
26' -
obje momčadi igraju dosta čvrstu obranu tako da se pokušava ugroziti golman udarcima iz daljine
25' -
hrabar pokušaj Sharbinija iz velike udaljenosti, no i njegova lopta je neprecizna
22' -
slobodan udarac za Hajduk, izveo ga je Ibričić, ali pored gola
20' -
Sammir je krasno prošao nekoliko svojih čuvara, potegao sa 25 metara, ali pored gola
16' -
Dodo pada u kaznenom prostoru Hajduka, ali sudac Kovačić pokazuje da se igra nastavlja
12' - prva prava prilika za Hajduk. Sharbini je krasno prošao i puca, ali Butina brani
11' -
zasad je Dinamo taj koji diktira tempo igre
7' -
Etto vraća Calellu na vrh šesnaesterca, no Argentinac puca visoko iznad gola
6' -
opet prijeti Badelj sa nekih 12-tak metara iskosa, ali loše zahvaća loptu inače bi bilo vrlo neugodno
5' -
prvi korner na utakmici, izveo ga je Sammir, ali Subašić hvata loptu
4' -
prva opasnija prigoda. Badelj je lukavo pokušao prevariti Subašića koji krajnjim naporom loptu izbacuje u korner