PRVA HNL, 25. KOLO

Badelj donio pobjedu Dinamu

14.04.2010 u 22:04

Posljednja utakmica 25. kola Prve HNL igra se u Varaždinu između Varteksa i Dinama s početkom u 20.15 sati

Varteks - Dinamo 2:1

90' - završila je utakmica u Varaždinu pobjedom Dinama 2:1

89' - Dodo se ozlijedi, ali se vratio u igru

88' - žuti karton za Barbarića nakon što je ovaj srušio Smrekara

86' - nogometaši Varteksa polako posustaju i vidi se da su već umorni

80' - zaredale su se izmjene u oba sastava, a trener Jurčić polako zatvara utakmicu.

70 - velika prilika za Varteks, no Tkalčićev udarac ne pogađa praznu mrežu Dinama

66' - trener Dinama odlučio je pojačati napadački red, pa je tako umjesto Primorca ušao Kramarić

61' - zaredale su se prilike Varteksa, prvo Turina brani udarac Brezovcu, pa kasnije i Mumleku

57' - Dinamo ponovno prijeti. Dodo je napravio sve i dodao Badelju koji puca nešto iznad gola

55' - Josip Brezovec je dobio žuti karton

54' - Badelj s pet metara donosi novo vodstvo Dinamu

47 ' - Varteks je izjednačio i to preko Mumleka

45' - završilo je prvo poluvrijeme utakmice u Varteksu vodstvom Dinama od 1:0

44' - Sammir izveo korner, lopta se odbila do Doda koji postiže pogodak za Dinamo

40' - Antolić puca na gol Varteksa, ali domaći golman brani

37' - slobodan udarac za Varteks, ali predaleko za ozbiljniju prijetnju Butini

35' - Dinamo, baš kao i Hajduk ranije, ne igra na razini kako se to očekuje od njega

32' - puca Brezovac, ali netočno

25' - nema nikakvih spektakularnih događaja na terenu. Igra se na sredini i nema baš nikakvih opasnosti po vrata jedne ili druge momčadi.

17' - nevjerojatnu priliku propustili su domaćini. Škvorc se našao sam pred Butinom, no golman Dinama uspjeva obraniti njegov udarac.

15' - Mumlek dirigira igrom 'krojača' te je pokušao nabaciti, ali je modra obrana bila brža

12' - golova još nema, ali gosti iz Zagreba su ti koji diktiraju tempo igre

9' - Dinamo je agilniji u uvodnim minutama. Tako je nakon jedne akcije Doda i Sammira vratar domaćina izbacuje loptu.

Započela je utakmica u Varaždinu, pogodaka nema, no zanimljivo je da u redovima Dinama nema Marija Mandžukića. Službeni razlog je - bolest.

Nakon odigranih sedam utakmica 25. kola Prve HNL, u posljednjem susretu u Varaždinu igraju Varteks i Dinamo s početkom u 20.15 sati.

Cibalia - Šibenik 3:3

89' - strijelac Ademi

Rijeka - Croatia Sesvete 4:2

88' - gol na Kantridi, strijelac Štrok

Zagreb - Karlovac 3:2

83' - gol u Kranjčevićevoj, strijelac Abudulrahimi

Rijeka - Croatia Sesvete 3:2

83' - gol na Kantridi, strijelac Đalović

Hajduk - Istra 1:0

78' - gol na Poljudu, strijelac Ibričić

Slaven Belupo - Zadar 2:1

gol za Slaven, strijelac Jurić

Cibalia - Šibenik 3:2

65' - gol u Vinkovcima, strijelac Kresinger

Rijeka - Croatia Sesvete 2:2

64' - izjednačenje na Kantridi, strijelac Zubak

Zagreb - Karlovac 2:2

59' - gol u Kranjčevićevoj, strijelac je Paracki

Cibalia - Šibenik 2:2

58' - gol u Vinkovicima, strijelac je Milardović.

Inter - Osijek 0:2

51' - gol za Osijek

Slaven Belupo - Zadar 1:1

50' - gol za Zadar, strijelac Mršić

Slaven Belupo - Zadar 1:0

48' - gol za Slaven, strijelac je Matas

Drugo poluvrijeme.

Cibalia - Šibenik 1:2

42' - gol u Vinkovcima. Opet je strijelac Bačelić-Grgić koji je potpuno preokrenuo rezultat.

Cibalia - Šibenik 1:1

40' - gol u Vinkovcima. Prvi udarac Šibenika u okvir gola i pogodak. Bačelić-Grgić je strijelac

Rijeka - Croatia Sesvete 2:1

37 - gol na Kantridi, Štrok doveo Rijeku u prednost

Inter - Osijek 0:1

34' - jedanaesterac za Osijek, siguran je Miličević

Zagreb - Karlovac 2:1

31' - gol u Kranjčevićevoj. Potpuni preokret Zagreba te je Ljubojević glavom donio prednost 'pjesnicima'

Zagreb - Karlovac 1:1

30' - gol u Kranjčevićevoj. Ljubojević je izjednačio.

Rijeka - Croatia Sesvete 1:1

30' - gol na Kantridi. Guja je iskoristio smušenost obrane Rijeke i izjednačio

Lokomotiva - Međumurje 1:2

25 ' - gol u Maksimiru. Potpuni prekoret Međimurja. Svojim drugim pogotkom Golubović je donio prednost Međimurju.

Lokomotiva - Međimurje 1:1

22' - gol u Maksimiru. Međimurje je preko Golubovića izjednačilo na 1:1

Rijeka - Croatia Sesvete 1:0

21' - gool za Rijeku, strijalac s bijele točke je Đalović

21' - gosti iz Sesveta su igrali rukom u kaznenom prostoru, a jednaesterac će izvesti Đalović.

Cibalia - Šibenik 1:0

17' - gosti iz Šibenika igraju dosta otvoreno i bez obzira što gube, pokušavaju priprijetiti domaćinima

Hajduk - Istra 0:0

15' - Tičinović dodao Oremušu, ali njegov udarac brani Lisjak

11' gol za Cibaliju - Milardović siguran s bijele točke

11' - Medvid je igrao rukom u kaznenom prostoru i to je jedanaesterac za Cibaliju.

Zagreb - Karlovac 0:1

9' - gool - Pamić povukao kontru, a Niko Tokić je matirao nemoćnog golmana Skendera

Lokomotiva -Međimurje 1:0

4' - gool - nakon kornera Mesarić dovodi Lokomotivu u vodstvo od 1:0 protiv Međimurja.

Splićani na utakmici protiv Istre su lišeni pomoći prvog golmana Subašića.

Zagreb - Karlovac 0:0

1' - gosti su imali priliku, no nema opasnosti za domaćine.

Hajduk – Istra 0:0
Cibalia – Šibenik 0:0
Zagreb – Karlovac 0:0
Lokomotiva – Međimurje 0:0
Rijeka – Croatia Sesvete 0:0
Inter – Osijek 0:0
Slaven Belupo – Zadar 0:0