PRVA HNL, 23. KOLO

Ljubojević spasio Zagreb, pobjeda Intera

02.04.2010 u 17:52

U petak se igraju dvije utakmice 23. kola Prve HNL. U Kranjčevićevoj ulici Štimčev Zagreb dočekuje Hajduk, dok u Zaprešiću domaći Inter ugošćuje Međimurje

Zagreb  - Hajduk 1:1

Završila utakmica u Kranjčevićevoj.

Kraj u Zaprešiću. Inter je došao do prve proljetne pobjede.

Zagreb - Hajduk 1:1

80 - gol u Kranjčevićevoj. Ljubojević je izjednačio nakon neshvatljive pogreške Ibričića

Inter - Međimurje 2:1

76' - gool za Inter. nakon kornera najviši u skoku bio je Babić i donio vodstvo Interu 2:1

70' - i dalje nema promjena rezultata na prvoligaškim terenima.

Zagreb - Hajduk 0:1

62' - velika prilika za Zagreb. Abdulrahimi se našao sam pred Subašićem, ali golman Hajduka spašava svoja vrata.

Inter - Međimurje 1:1

60' - i dalje se ne mijenja rezultat u Zaprešiću. Pokušava trener domaćih Perković izmjenama razbuditi momčad, ali zasad ne uspjeva.

52' - gool za Hajduk. Strinić je promješao obranu Zagreba i na kraju matirao vratara Zagreba

46' - u Zaprešiću je krenuo nastavak utakmice između Intera i Međimurja.

Zagreb - Hajduk 0:0

46' - započelo je drugo poluvrijeme susreta u Kranjčevićevoj

Završilo je prvo poluvrijeme prvih utakmica 23. kola Prve HNL.

42' - nakon furioznog početka u kojem su postignuta dva gola, igra u Zaprešiću je pala. Ostaje dojam da su se gosti bolje postavili na terenu.

41' - polako se bliži kraj prvog dijela. Hajduk je u dosadašnjem dijelu pokazao više, imali su i najizgledniju priliku, onu Cernata, no zasad golova u Kranjčevićevoj nema

40' - izmjena u redovima Hajduka. Ljubičić izlazi, a ulazi Oremuš.

24' - Hajduk opet prijeti, ovog puta preko Anasa Sharbinija koji je pucao sa 12-13 metara, ali loše.

20' - gosti iz Splita zagospodarili su terenom i zasad imaju inicijativu te su bolja momčad.

11' - odlična prilika za Hajduk, Cernat pogodio prečku iz slobodnog udarca.

6' - gool - izjednačenje u Zaprešiću, Amauri je izjednačio glavom

5' - u Kranjčevićevoj se dobro ispunilo gledalište koje se nada dobroj utakmici.

4' - zanimljivo je primjetiti kako je nakon dugo vremena od prve minute u sastavu Hajduka Florin Cernat.

Inter - Međimurje 1:0

2' - gol za Inter postigao je Antun Palić

2' - prva prilika za Zagreb, Jugović je pucao, ali ništa od svega.

Započele su utakmice u Zagrebu, odnosno u Zaprešiću.

Zagreb - Hajduk

Inter - Međimurje

Dvije utakmice 23. kola Prve HNL igraju sve već u petak. Igor Štimac sa svojim Zagrebom traži vrlo važne bodove protiv splitskog Hajduka koji sigurno u Kranjčevićevoj ne bi htio izgubiti pred važan ogled u srijedu protiv Dinama.

U Zaprešiću pak Inter čeka Međimurje te ukoliko domaćini pobijede preskočiti će goste iz Čakovca na prvenstvenoj ljestvici.