21. KOLO T-COM PRVE HNL

Vukman 'pokopao' Inter, Štimcu opet samo bod

19.03.2010 u 18:45

U prve dvije utakmice 21. kola T-Com Prve HNL momčad Karlovca osladila se bodovima u Zaprešiću, a Zagreb se u zadnji čas spašavao od poraza protiv Istre u ulici pjesnika

Novom minimalnom pobjedom na gostovanju nogometaši Karlovca stigli su do već 10. pobjede u prvenstvu i s nova tri boda barem privremeno skočili na treće mjesto prvenstvene ljestvice. U 21. kolu T-Com Prve HNL igrači Igora Pamića nadvisili su u Zaprešiću domaći Inter sa 1:0, i to pogotkom Nevena Vukmana u 83. minuti susreta.

Istodobno, u Kranjčevićevoj je Zagreb ugostio Istru 1961 i, sad već gotovo uobičajeno, goste lijepo ugostio i prepustio im pokoji bod. Istra je povela već u 10. minuti preko Mattiasa Chaga, a na konačnih 1:1 izjednačio je Goran Ljubojević, ovogodišnje pojačanje momčadi Igora Štimca, u 54. minuti. Tim remijem i Zagreb i Istra ostali su na dosadašnjim pozicijama: 'pjesnici' su pretposljednji sa 19 osvojenih bodova, a nova momčad Zorana Vulića ima bod više i nalazi se na 14. mjestu.