T-COM PRVA HNL - 18. KOLO

Rijeka nadoknadila minus tri minute prije kraja

26.02.2010 u 19:16

Nogometaši Zagreba, unatoč iskusnim pojačanjima, još uvijek nisu preboljeli dječje bolesti. Naime, imali su 'zagrebaši' vodstvo, ali tri minute prije kraja, nakon greške obrambene linije, propustili su prednost

Momčad Igora Štimca imala je vodstvo do 87. minute, no onda je domaća obrana, predvođena iskusnim Skenderom, Tokićem i Jefthonom, omogućila Đaloviću da pogodi i odnese 'pjesnicima' četvrtu pobjedu u posljednjih šest utakmica. Naravno, vezanima za prvi dio prvenstva.

U zanimljivoj i sadržajnoj utakmici, koju je kvarila tek obilna kiša, nogometaši Zagreba poveli su pogotkom Abdurahimija u 68. minuti. Mladi je napadač oštrim udarcem, nakon proigravanja Jefthona svladao gostujućeg vratara. Prije toga Radman je imao nekoliko uspješnih intervencija, a najčešće mu je prijetio Davor Vugrinec.

Ipak, domaćini nisu uspjeli sačuvati prednost jer nakon dugog ispucavanja vratara Radmana, bivši 'zagrebaš' Đalović iskoristio je konfuznost domaće obrane i pogodio za 1:1.