DVORANSKO PRVENSTVO

Hajduk bez poraza obranio prošlogodišnji naslov

11.01.2009 u 19:53

Nogometaši Hajduka su pobjedom u finalu nad Zadrom 4:2 drugi put zaredom osvojili naslov dvoranskog prvaka Hrvatske. 'Bili' su sasvim zasluženo osvojili naslov jer su bili dominantni tijekom cijelog turnira

Nesvakidašnji rezultat su postigli nogometaši Hajduka na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske što se igrao u zadarskoj dvorani Krešimir Ćosić. Bez izgubljene utakmice momčad trenera Ante Miše protutnjala je kroz turnir Dvoranskog prvenstva Hrvatske. Tijekom cijelog natjecanja Hajduku nijedna momčad nije mogla ništa, a finalni ogled protiv Zadra bila je samo još jedna demonstracija snage splitske momčadi.

Hajduk je do vodstva došao već u 4. minuti preko Linića, da bi tri minute kasnije Oremuš povećao vodstvo na 2:0. Da će Splićani po drugi put osvojiti naslov, najavio je pogodak Ibričića koji je postigao i treći pogodak za Hajduk. Do kraja utakmice još su Zadrani smanjili preko Sladojevića 3:1, da bi onda još Tičinović postigao četvrti pogodak za Hajduk, a Terkeš postavio konačnih 4:2.