NA RUBU REGULARNOSTI

Hajduk po pljusku poražen od Arke

23.01.2010 u 20:16

U drugoj utakmici priprema protiv poljske Arke iz Gdinja Hajduk je poražen sa 2:1. Susret je odigran na rubu regularnosti po velikom pljusku, a jednini pogodak za Splićane postigao je Lendrić u 35. minuti

Samo da su braća Sharbini ili Novak bili malo spretniji u završnici, Splićani bi sigurno izvukli pozitivan rezultat, možda pobjedu, no na kraju je Arka slavila golom Lubenova s bijele točke, nakon što Tomić srušio poljskog napadača Mawayea. Inače, strijelac prvog pogotka bio je Kowalski u 20. minuti, nakon što se najbolje snašao u gužvi ispred Tomića.

Hajduk je u nastavku imao više od igre. No, bez obzira na tu činjenicu pobjeda ide na stranu Poljaka, a treneru Eduardu Reji ostaje utjeha da su njegovi dečki htijenjem i zalaganjem pokazali da su na dobrom putu pred nastavak sezone.