2. KOLO T-COM PRVE HNL

Inter s lakoćom protutnjao Kranjčevićevom

01.08.2009 u 10:09

U prvoj utakmici 2. kola T-Com Prve HNL, zaprešićki Inter uvjerljivo je nadvisio Zagreb na gostujućem travnjaku sa 3:0

U prvoj utakmici 2. kola Prve HNL Inter iz Zaprešića je kao gost svladao Zagreb na stadionu u Kranjčevićevoj ulici sa 3:0 (1:0). Strijelci za Inter bili su Bosec u sedmoj minuti te Jonjić u 74. i 90. minuti. Prvom pobjedom u novoj sezoni Zaprešićani su barem privremeno preuzeli vrh prvenstvene ljestvice, a kako će trener 'pjesnika' Pavlović objasniti predsjedniku Mediću i ostalim članovima uprave kluba što se dogodilo, bit će zanimljivo vidjeti.

Podsjećamo, Pavlović je nekidan zagrebačkim novinarima vrlo samouvjereno izjavio da će se njegov klub boriti za naslov prvaka države, no poraz od Intera definitivno ne ide u prilog toj tezi. Jednostavno, Zagreb je pored gostiju iz predgrađa izgledao posve nemoćno i krajnji rezultat posve je realan epilog stanja na travnjaku.