VARTEKS - WBA 2:2

Besek zadovoljan generalkom uoči prvenstva

19.07.2009 u 10:13

Nogometaši Varteksa u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva odigrali su u subotu navečer u Varaždinu neodlučeno protiv bivšeg premierligaša West Bromwich Albiona 2:2

Gosti su došli u vodstvo u 12. minuti preko Craiga Beattiea. Na 1:1 izjednačio je Miljenko Mumlek pogotkom iz slobodnog udarca u 19. minuti. Gosti ponovo dolaze u vodstvo preko Beattiea u 52. da bi Zoran Lesjak prekrasnim pogotkom, dvije minute prije kraja susreta, postavio konačnih 2:2.

Trener gostujuće ekipe Robert Di Matteo nakon utakmice izjavio je da su obje momčadi odigrale dobru utakmicu, istaknuvši kako su Varteksovi igrači postigli dva prekrasna pogotka.

'Mi smo na početku naših priprema i današnja utakmica poslužila nam je da uvedemo u igru nekoliko igrača koji se oporavljaju od ozljeda', rekao je Di Matteo.
Zadovoljan igrom bio je i trener domaćih Dražen Besek.

'Moji igrači pružili su dobru igru, no, utakmice u domaćem prvenstvu biti će nešto sasvim drugo.'

Prvenstvo za Varteks počinje u petak kada igraju protiv Intera u Zaprešiću.