OI2012

RASPORED I SATNICA

Olimpijska srijeda puna hrvatskih aduta za medalju

Dvanaestog dana natjecanja na Olimpijskim igrama u Londonu, u srijedu 8. kolovoza održat će se natjecanja u 16 sportova, u osam će se dijeliti medalje

Hrvatski će sportaši nastupiti u atletici, jedrenju, taekwondou, vaterpolu i rukometu, a od nekih se s pravom očekuje da se uključe u borbu za medalje.

ATLETIKA - Ivan Horvat, motka kvalifikacije u 11.00
JEDRENJE - 470 (Enia Ninčević, Romana Župan), dva plova, od 13.00 do 17.00
RUKOMET - muški četvrtfinale, HRVATSKA - Tunis (22,30)
TAEKWONDO - Lucija Zaninović, do 49kg, od 10.00
VATERPOLO - muški četvrtfinale, HRVATSKA - SAD (21,00, moguće promjene)

ATLETIKA
kvalifikacije - motka muški u 11.00, kladivo žene u 11.00, 5000m muški u 11.45, 800m žene u 12.35, koplje muški u 20.05, dalj žene u 20.05
polufinala - 110m prepone muški u 20.15, 1500m žene u 20.45, 200m muški u 21.10
finala - dalj žene u 21.05, 400m prepone žene u 21.45, 200m žene u 22.00, 110m prepone muški u 22.15, desetoboj muški, prvi dan (100m, dalj, kugla, vis, 400m)

BICIKLIZAM
žene BMX kvalifikacije, 16.00
muški BMX kvalifikacije, 16.40

BOKS
žene, polufinale, do 51kg, do 60kg i do 75kg, od 14.30 do 16.00
muški, četvrtfinale, do 49kg, do 64kg i do 81kg, od 21.30 do 0.00

HOKEJ NA TRAVI
žene, polufinale Nizozemska - Novi Zeland (16.30), Argentina - Velika Britanija (21.00)

HRVANJE
žene, slobodni stil, do 48kg i do 63kg, od 14.00 do 21.00

JEDRENJE
muški, 49-er plov za odličja - 14.00
žene, 470 dva plova, od 13.00 do 17.00, elliott, četvrtfinala, od 16.00

KAJAK/KANU MIRNE VODE
muški, finala, K1 1000m, C1 1000m, K2 1000, od 10.30 do 11.30
žene, finale, K4 500m, 11.45

KONJIČKI SPORT
preskakanje prepona pojedinačno, finale od 13.00 do 17.30

KOŠARKA
muški četvrtfinale, Rusija -Litva (15.00), Francuska - Španjolska (17.15), Brazil - Argentina (21.00), SAD - Australija (23.15)

ODBOJKA
muški četvrtfinale, Argentina - Brazil (15.00), SAD - Italija (17.00), Poljska - Rusija (20.30), Bugarska - Njemačka (22.30)

ODBOJKA NA PIJESKU
žene, za 3. mjesto u 20.00, finale u 22.00

RUKOMET
muški četvrtfinale, Island -Mađarska (12.00), Španjolska - Francuska (15.30), Švedska - Danska (19.00), HRVATSKA -Tunis (22.30)

SKOKOVI U VODU
žene toranj 10m pojedinačno, kvalifikacije u 20.00

STOLNI TENIS
muški ekipno, za 3. mjesto u 12.00, finale u 16.30

TAEKWONDO
žene do 49kg, od 10.00 do 23.15
muški do 58kg, od 10.15 do 23.30

VATERPOLO
muški četvrtfinale, Španjolska - Crna Gora, Italija - Mađarska, Australija - Srbija, HRVATSKA - SAD (21.00, moguće promjene)