tportal.hr

Zagreb
+17
Osijek
+14
Pula
+14
Rijeka
+17
Zadar
+17
Split
+17
Dubrovnik
+19

VRUĆE U REGIJI

Katarina Radivojević seksipilom rasturila nove ljepotice

Iako smo se maksimalno potrudili kako bismo vas zaveli regionalnim ljepotama friško pristiglim u naše krajeve i na televizijske ekrane, moramo priznati da nismo uspjeli

Datum objave:
14.5.2012 14:29

Zadnja izmjena:
14.5.2012 18:12

Bez obzira na čak tri Playboyeve zečice i još brojnije ljepotice u friškoj i opako vrućoj konkurenciji, najseksi regionalna ljepotica po vašim glasovima je čisti klasik u konkurenciji – Katarina Radivojević. Upravo ona, koju ljubite i za kojom žudite još od 2009. godine, prikupila je 357 vaših klikova, odnosno više od 20 posto ukupnih glasova.

Na drugo mjesto smjestili ste vruću, vruću reality ljepoticu Staniju koja je skupila 319 klikova. Sa 221 i 213 klikova slijede je, nimalo u stopu, Jana Milić koja je u 'Larinom izboru' utjelovila lik Jemenke Leile i Anja Alač koja u 'Ruži vjetrova' snažno ljubi Marka.

Bez obzira na gotovo svakodnevne vruće fotke, Soraja je zauzela tek peto mjesto sa (po njenu reputaciju) skromna 152 klika. U 'kvartu pufastih repića' našla se s njom makedonska zečica Aleksandra Nakova sa 144 klika, a za vratove im je opako puhala, pa se uspuhala, Kristina Bekvalac sa 131 klikom.

U domu dviju znamenki našle su se još uvijek nedovoljno prepoznate Sanja Jovićević i Milena Marić iz nove serije 'Budva na pjeni od mora', a između njih smjestila se Iva Štrljić.

191403,189959,188665,184864

Sviđa ti se članak? Preporuči ga prijateljima!

Komentari

Nadimak
Komentar
Upozorenje: Uredništvo tportala protivi se širenju mržnje na vjerskoj, nacionalnoj, rasnoj ili drugoj osnovi. U slučaju da korisnici promiču govor mržnje ili vrijeđaju druge korisnike, komentiranje ispod tekstova bit će onemogućeno, a prekršitelji će biti prijavljeni policiji.
Poželjno je da komentari budu vezani uz temu teksta koji se komentira. Pretjerano skretanje s teme u komentarima bit će podložno moderiranju.

Preporučujemo

Vedrana Knežević

tportal.hr

tportal.hr

Mirela Priselac - Remi

Ivan Šarić

Alka Vuica

Još videa

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr