tportal.hr

Zagreb
+9
Osijek
+9
Pula
+8
Rijeka
-
Zadar
+9
Split
+10
Dubrovnik
+14

ČETIRISTO KM ISTOČNO

Idu li domaći estradnjaci trbuhom za kruhom u Srbiju?

Nikolina Pišek, Severina, Ava Karabatić, Maja Morales samo je dio popisa onih koji su trbuhom za kruhom otišli u Srbiju

Datum objave:
17.4.2012 13:00

Zadnja izmjena:
17.4.2012 20:12

Nikolina Pišek odavno je zagazila na srpsko tlo. Bila je jedna od voditeljica regionalnog glazbenog reality showa 'Operacija Trijumf', zatim je dobila svoj show na Pink TV-u zabavnog karaktera, no ta suradnja nije urodila plodom, točnije, emisije su snimljene, no nisu prikazivane.

Zgodna Nikolina od susjeda je dobila novu ponudu te će uskoro stati pred kamere srpske televizije TV Prve. Voditeljica je za Kurir situaciju samo kratko prokomentirala: 'Bit ćete i više nego ugodno iznenađeni.'

Operacija Trijumf

Sviđa ti se članak? Preporuči ga prijateljima!

Komentari

Nadimak
Komentar
Upozorenje: Uredništvo tportala protivi se širenju mržnje na vjerskoj, nacionalnoj, rasnoj ili drugoj osnovi. U slučaju da korisnici promiču govor mržnje ili vrijeđaju druge korisnike, komentiranje ispod tekstova bit će onemogućeno, a prekršitelji će biti prijavljeni policiji.
Poželjno je da komentari budu vezani uz temu teksta koji se komentira. Pretjerano skretanje s teme u komentarima bit će podložno moderiranju.

Što misliš?Kojoj najbolje stoji mikro minica?











Preporučujemo

Vedrana Knežević

tportal.hr

tportal.hr

Mirela Priselac - Remi

Ivan Šarić

Alka Vuica

Još videa

Važno: Rubrike, Sex files, cura i frajer dana i crna kronika mogu sadržavati sadržaje koji nisu primjereni osobama mlađim od 18 godina. Osobama mlađim od 18 godina se savjetuje posjet ovim rubrikama jedino i samo uz nadzor punoljetne osobe.
Tportal je član Hrvatskog vijeća za medije. HVZM je samoregulatorno tijelo koje prati i sankcionira kršenja novinarske etike.
Saznajte više na http://www.hvzm.hr/
vijece@hvzm.hr