Estrada

GIBONNI:

'Ne bih sa svakim nazdravljao, moj obraz nema cijenu'

Iako je dobio nekoliko ponuda za novogodišnji nastup, Gibo je odabrao onu grada Opatije jer mu je važno s kakvim će društvom ući u novu godinu

Za doček Nove godine Gibonni će nastupiti u Opatiji. I dok je najluđa noć za mnoge glazbenike prilika za dobru zaradu, Gibo se vodi drukčijom logikom. 'Svake godine počnu komparacije među pjevačima pa oni navode svoje cijene za novogodišnje nastupe, malo ih i sami povećaju pa ispada tko više dobije da više vrijedi, to nije istina', objasnio je popularni glazbeni dodavši kako je njemu važno da se ne zamjeri publici, piše 24 sata.

Kako je rekao, on inače nema fiksnu cijenu za svoj nastup, nego zarađuje na prodanim kartama. No za novogodišnji nastup ipak je dogovoren fiksni iznos. Neki drugi organizatori nudili su mu i veću cijenu, ali on te ponude nije prihvatio: 'Ne bih sa svakim u zdravicu, to je moja politika kroz godine, moj obraz nema cijene.'

U novogodišnjoj opatijskoj noći uz Gibu će nastupiti i Maja Acuzena iz New Yorka, a pjevač najavljuje vrhunski provod. 'U mom rječniku ne postoji riječ 'gaža', to smatram poniženjem. Htio bih dostići nivo kao u pulskoj Areni, da ovaj koncert bude točka na 'i' mog trogodišnjeg rada, jer se nakon Nove godine povlačim na kreativnu stanku kako bih komponirao nove pjesme', istaknuo je Gibonni.


Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.
 
Anketa  

Posjetite

Continental film

Tvornica kulture