Auto zona
Traži

MODERNI MONOVOLUMENI

Citroen redizajnirao C4 Picasso i Grand Picasso

Ovogodišnji salon u Parizu, kako stvari stoje, mogao bi proći uz više premijera redizajniranih nego potpuno novih modela. Posljednji u nizu proizvođača koji su najavili redizajnirani model za Grad Svjetlosti jest Citroen

Francuski proizvođač u Parizu će pokazati unaprijeđeni monovolumen C4 Picasso i Grand Picasso. Razlike u odnosu na dosadašnji model odnose se na pomodarska LED dnevna svjetla sprijeda te redizajnirana stražnja svjetla, a dvojac je na poklopcu prtljažnika dobio i novi logo dvostruki chevron.

Kupcima će se na izbor nuditi dvobojni eksterijer s crnim premazom krova, a valja spomenuti i nekoliko novih opcija boja i uzoraka u unutrašnjosti te opcionalnu tehnologiju e-HDi koja kombinacijom alternatora i startera osigurava 15-ak posto nižu potrošnju goriva i emisije CO2.

Redizajnirani francuski dvojac u prodaji bi se trebao naći do kraja godine.

citroen

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.