Auto zona

HYUNDAI ACCENT

Kako promijeniti bučni hidropodizač?

Zanima me je li moguće na Hyundai Accentu 1.6 GT 2003. utvrditi koji hidropodizač ne dobiva dovoljno ulja dok je hladan, pri čemu stvara zvuk čekićanja na motoru, ili se svi hidropodizači ventila moraju mijenjati istovremeno? Motor ne gubi snagu, a kompresija je, prema dijagnostici, u redu

Poštovani,

hidropodizači se ne mogu posebno ispitivati budući da ih se mijenja u kompletu.


Ako i sami imate problema s automobilom, šaljite nam upite na e-mail autozona@t-com.hr. Na vaša pitanja odgovara voditelj servisnog odjela TRCZ-a Mario Brezak.

Komentari

Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se" u gornjem desnom uglu stranice. Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se" u gornjem desnom uglu portala.